google-site-verification=DahDkzEFjfpjWA31eq2A0stvXGzcM8oCyroh4a2Mo8I

پاور گرین مدل GP800A-UK EVO

GREEN Computer Power Supply Model GP800A-UK EVO
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
KT-0205137

معرفی

طراحی ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز با سبک نظامی

مناسب برای کاربردهای گیمینگ و استفاده به صورت 24/7

طراحی شده بر اساس جدیدترین استاندارد ATX12V v2.53 اینتل

راندمان بیش از %75 در شرایط بار %2 (در الزامات این مقدار بیش از %60 درصد تعیین شده)

پشتیبانی از قابلیت Modern Standby به لطف ارتقاء زمان‌بندی سیگنال Power Good (100-150ms)

بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) حداکثر %92 فراتر از گواهینامه 80Plus GOLD

Voltage Regulation کمتر از %1.5 برای شاخه‌های خروجی 3.3V, +5V+ و 12V+

ریپل و نویز ولتاژ کمتر از 30mV در تمامی شاخه های اصلی خروجی (12V, +5V ,+3.3V+)

قابلیت ارائه حداکثر توان خروجی حتی در دمای محیط حداکثر 45°C

توپولوژی مدرن Half-Bridge به همراه مبدل تانک رزونانس (LLC Resonant) در بخش اولیه

توپولوژی مبدل‌های DC-DC به همراه یک‌سوسازی هم‌گام (Synchronous Rectification) در بخش ثانویه

مجهز به ماسفت های آلمانی (Infineon) فوق‌العاده پربازده و (Low-RDS(on نسل سوم OptiMOS

مجهز به تمامی پروتکشن های ایمنی در کنار عملکرد سریع‌ و دقیق‌

بهره‌مندی از خازن‌ های 105°C در تمامی بخش ها و خازن های ژاپنی در بخش اولیه

فن فوق‌العاده کم صدا مجهز به یاتاقان از نوع (FDB (Fluid Dynamic Bearing

کابل‌های خروجی مشکی رنگ و تماماً فلت

بررسی تخصصی

طراحی شده برای سیستم های مدرن گیمینگ!

نسل سوم منابع تغذیه سری UK تحت عنوان  UK EVO با طراحی بر اساس استاندارد ATX12V V2.53 مدرن ترین پاورهای گیمینگ میان رده حال حاضر گرین محسوب می شوند. ارتقاء زمان‌بندی سیگنال Power Good و پشتیبانی از قابلیت Modern Standby، بازدهی مصرف انرژی بالا مطابق با 80PLUS GOLD، عملکرد فوق العاده کم صدا، پروتکشن های ایمنی کامل، 62 ماه گارانتی، ابعاد بسیار کم حجم و کابل‌های خروجی تماماً فلت و مشکی رنگ از بارز ترین خصوصیات این سری محسوب می شوند.

قدرت بیشتری را در فضای کمتر تجربه کنید

به لطف طراحی مدرن و بهینه سازی شده پاورهای سری UK EVO، طول این سری از پاورهای گرین به حداکثر 140mm رسیده است. این امر سبب افزایش سازگاری این سری با کیس های با فضای محدود نظیر مدل‌های Micro-ATX و پلتفرم‌های HTPC شده است.

راندمان مطابق با استاندارد 80PLUS GOLD

برخورداری از مدرن‌ترین توپولوژی‌های روز در بخش‌های اولیه و ثانویه در کنار قطعات فوق‌العاده باکیفیت در ساخت پاورهای UK EVO سبب شده تا بازدهی مصرف انرژی نسل دوم این پاورها به حداکثر حدود %92 برسد. این میزان بازدهی باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه های برق مصرفی، عملکرد بسیار خنک، نویز صوتی بسیار پایین و افزایش محسوس طول عمر این سری از پاورها شده است.

دقت و ثبات مثال زدنی ولتاژ شاخه های خروجی

طراحی فوق العاده مدرن، برخورداری از مبدل های DC-DC در بخش خروجی و بانک خازنی با ظرفیت بسیار بالا در بخش فیلترهای خروجی سبب شده تا افت ولتاژ شاخه 12V+ در این سری از پاورهای گرین به کمتر از %1 و در سایر شاخه ها به کمتر از %1.5 تقلیل یابد. این در حالی است که طبق آخرین و سخت گیرانه ترین استانداردهای موجود، رگولاسیون ولتاژ شاخه های خروجی تا حداکثر %5± مجاز اعلام شده است.

ریپل و نویز بسیار پایین ولتاژ شاخه های خروجی

ریپل و نویز خروجی یکی از مهم‌ترین عوامل در کاهش عمر مفید پاور و تجهیزات متصل شده به آن محسوب می‌شود. ریپل و نویز ولتاژ تمامی شاخه های‌ خروجی پاورهای سری UK EVO به ‌واسطه توپولوژی مدرن پیاده سازی در بخش اولیه و ثانویه، بانک خازنی با ظرفیت بسیار بالا و فیلترهای دو مرحله ای LC به صورت متوسط کمتر از 30mv خواهد بود. همین امر خلوص بسیار بالای ولتاژ شاخه های خروجی و پایداری آن ها را حتی در سخت‌ترین شرایط تضمین می‌کند.

توپولوژی Half-Bridge در بخش اولیه

به لطف توپولوژی مدرن و بسیار پربازده Half-Bridge در کنار مبدل LLC Resonant که به کمک تکنیک Soft Switching سبب تحقق عملی Zero Voltage Switching در بخش ورودی می‌شود، حامل‌های EMI، RF و تلفات سوئیچینگ در ورودی کاهش یافته و راندمان مصرف انرژی (Efficiency) به طرز محسوسی افزایش می‌یابد.

مبدل تانک رزونانس (LLC Resonant)

مبدل‌ تانک رزونانس (LLC Resonant) این امکان را فراهم می‌سازند تا سرعت Switching ماسفت های بخش ورودی به‌مراتب بالاتر از توپولوژی‌های نسل قبل باشد. این امر در عمل و به‌خصوص در وضعیت بی‌باری باعث افزایش محسوس بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) خواهد شد.

مبدل های DC-DC در بخش ثانویه

در این توپولوژی ولتاژ هر یک از شاخه‌های اصلی خروجی (12V,+5V,+3.3V+) به‌صورت کاملاً مستقل ساخته و پرداخته می‌شود. این امر در عمل باعث تثبیت بیش از پیش سطح ولتاژ شاخه‌های نام برده در وضعیت‌های Cross Load (توزیع نامتوازن بار بر روی شاخه‌های خروجی)، Zero Load (وضعیت کاملاً بی‌باری) و اضافه شدن پروتکشن NLO به قابلیت‌های این سری از منابع تغذیه شده است.

عملکرد به‌مراتب دقیق‌تر پروتکشن ها

تراشه Supervisor در منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن، مهم‌ترین بخش ناظر بر تمامی فعل و انفعالات انجام شده در آن محسوب می‌شود. در پاورهای سری UK EVO از تراشه Supervisor به‌مراتب مدرن‌تر و دقیق‌تر نسبت به مدل‌های نسل قبل استفاده شده و سفارشی سازی‌های انجام شده در پیکربندی آن، در عمل محدوده به‌مراتب تنگ‌تر و دقیق‌تر برای کنترل پروتکشن های OCP,UVP,OVP,OPP و OTP فراهم کرده است.

مجهز به سلف های با تکنولوژی جدید در بخش فیلتر EMI

به لطف سلف های حلقوی با هسته فریت و تکنولوژی ساخت جدید، کارایی فیلتر دولایه EMI در منابع تغذیه سری UK EVO گرین بیش از پیش ارتقا یافته است. این امر تاثیر بسیار محسوسی در عدم نفوذ هارمونیک های مزاحم به سایر بخش های منبع تغذیه و بالعکس می شود.

خازن های ژاپنی از نوع 105C در بخش اولیه

در بخش اولیه منابع تغذیه سری UK EVO از خازن‌های الکترولیتی ساخت کمپانی‌های ژاپنی معروف Rubycon یا Nippon Chemi-Con با قابلیت کارکرد در دمای 105C استفاده شده است. این خازن‌ها در مقایسه با خازن‌های مشابه تایوانی از نوع 85C بیش از 4 برابر عمر بیشتری دارند و به‌صورت محسوس در برابر ریپل جریان مقاوم‌ترند.

فن فوق‌العاده کم صدا مجهز به یاتاقان از نوع FDB

پاورهای سری UK EVO به فن‌ 120mm بسیار باکیفیت و در کلاس کاربردهای صنعتی با تکنولوژی Fluid Dynamic Bearing مجهز شده‌اند. فن‌های FDB که در حال حاضر یکی از مدرن‌ترین سیستم‌های یاتاقان را به همراه دارند حتی نسبت به فن‌های Double Ball Bearing عمر بیشتر و البته نویز صوتی به‌مراتب کمتری دارند. همچنین به لطف کنترلر فن هوشمند در نظر گرفته شده برای پاورهای نسل جدید UK EVO، نویز صوتی این مدل‌ها تا حدود %70 الی %80 توان نامی پاور بسیار پایین بوده و در این محدوده عملاً هیچ صدایی از فن پاور به گوش کاربر نخواهد رسید.

ماسفت های مدرن (Low-RDS(on از نسل سوم OptiMOS

منابع تغذیه UK EVO بخش عمده‌ای از بازدهی مصرف انرژی فوق‌العاده بالای خود را مدیون ماسفت های آلمانی (ساخت کمپانی Infineon) فوق‌العاده پرسرعت در امر سوئیچینگ، Low-RDS و با جریان نشتی فوق‌العاده پایین در بخش ثانویه خود هستند. این امر در نهایت باعث عملکرد فوق‌العاده خنک‌تر و تضمین عمر بسیار بالای این سری از پاورهای گرین شده است.

سازگاری کامل با آخرین نسل از پلتفرم های دسکتاپ

منابع تغذیه سری UK EVO به صورت بنیادی بر اساس استاندارد Intel ATX12V V2.53 طراحی شده اند. راندمان بیش از %75 در شرایط بار %2 و پشتیبانی از قابلیت Modern Standby به سبب ارتقاء زمان‌بندی سیگنال Power Good در محدوده 150-100 میلی ثانیه به علاوه بهینه سازی های متعدد در بخش مدیریت مصرف انرژی در شرایط فوق العاده کم باری و اضافه باری از جمله مهم ترین خصوصیات این سری پاورهای مدرن گرین به شمار می روند.

هیت سینک های نسل جدید

به دلیل استفاده از ماسفت های مدرن از نوع SMD در شاخه 12V+ خروجی دفع حرارت با روش‌های متداول امکان پذیر نخواهد بود. برای حل این مشکل هیت سینک های مخصوص و جدیدی در نظر گرفته شده تا حرارت منتقل شده به PCB در سریع‌ترین زمان و با بیشترین بازدهی ممکن به هیت سینک های آلومینیومی مخصوص منتقل و توسط جریان هوای ایجاد شده فن دفع شود.

عملکرد پایدار در دمای محیط 45C

طراحی مدرن بهینه سازی شده و برخورداری از متریال و قطعات باکیفیت در کنار سیستم کولینگ کارآمد و هوشمند باعث شده تا منابع تغذیه سری UK EVO گرین حتی در دمای محیط 45C درجه سانتی گراد نیز امکان ارائه توان نامی خود را به صورت کاملاً پایدار و تضمین شده داشته باشند.

کابل‌های با ضخامت 16AWG

برخی خروجی های پاورهای سری UK EVO به کابل با ضخامت 16AWG مجهز شده اند. این کابل ها نسبت به نمونه های 18AWG بیش از %40 ظرفیت بیشتری در عبور جریان (بیش از 10A) دارند. نتیجه این امر افت ولتاژ و تلفات کمتر خواهد بود که افزایش بازدهی مصرف انرژی و کاهش حرارت کابل ها را به همراه خواهد داشت.

مشخصات

مشخصات

 • برند
  GREEN
 • فرم فاکتور PSU
  ATX
 • نوع اتصال کابل
  اتصال دائم
 • توان خروجی
  800 وات
 • ابعاد منبع تغذیه
  140x150x86 میلی متر
 • رنگ بدنه
  مشکی
 • وزن منبع تغذیه
  1805 گرم
 • ولتاژ ورودی
  200-240Vac RMS
 • جریان 12+ ولت
  66.67 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  20 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  20 آمپر
 • کانکتور 24 پین مادربرد
  1 عدد
 • کانکتور 8/4 پین EPS/ATX
  2 عدد
 • کانکتور 8/6 پین PCI-E
  4 عدد
 • کانکتور 4+12 پین PCI-E
  -
 • کانکتور 15 پین SATA
  8 عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  4 عدد
 • کانکتور 4 پین FDD
  -
 • استاندارد های حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • قابلیت ACTIVE PFC
  دارد
 • گواهینامه 80PLUS
  GOLD
 • راندمان
  91%
 • عمر مفید پاور
  100,000 ساعت
 • فن خنک کننده
  (120mm FDB Technology (Fluid Dynamic Bearing
 • میزان نویز
  -
 • نورپردازی
  ندارد
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
KT-0205137
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید