از اينجا عضو شويد
وارد شويد ثبت نام کنيد

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

پاور گرین GP300A-ECO

وضعيت ناموجود
رتبه ي اين کالا: 0.0

کانکتور 15 پین SATA : چهار عدد

نوع پاور : غیر ماژولار

تعداد ریل 12 ولت : یک عدد

گواهینامه 80PLUS : پایه

اضافه کردن به سبد خريد ادامه خريد

درباره اين کالا بيشتر بدانيد

پاور گرین KT-010568|GP300A-ECO

 

 

راندمان انرژی تا %85 :

با بکارگیری توپولوژی Forward در ترکیب با تولید دقیق و کنترل کیفیت خودکار، بازدهی پاورهای ECO گرین که در سه ظرفیت …. عرضه شده به 85 درصد می‌رسد. با این راندمان بالا، پاورهای ECO گرین با استاندارد 80PLUS ضمن کمک به کاهش مصرف انرژی و هزینه برق مصرفی، به عملکرد خنک و بی صدا انجامیده است. این پاورها از مدار تصحیح ضریب قدرت Active PFC بهره می‌برند که تلفات انرژی و هزینه برق مصرفی می‌کاهد. پاورهای ECO گرین با مصرف 0.4 وات در حالت بدون استفاده، با استاندارد ERP 2013 سازگاری داشته که به سبز ماندن زمین و کاهش هزینه برق مصرفی بسیار کمک می‌کند.

اصلاح ضریب قدرت Active PFC

با وجود عناصر متعدد غیرخطی موجود در منابع تغذیه سوئیچینگ لزوم تعبیه سامانه‌های اصلاح ضریب توان (PFC) علاوه بر کاهش تلفات مصرف انرژی، هزینه‌های برق مصرفی کاربر را نیز کاهش می‌دهد. باوجود مدار APFC بکار رفته در ورودی پاورهای سری ECO، میزان ضریب توان (Power Factor) در بار بیش از %20 حدوداً 0.9 و یا بیشتر خواهد بود.

استاندارد ERP 2013

منابع تغذیه سوئیچینگ به مادامی که به برق شهر متصل هستند به دلیل وجود مدار 5V Standby+ حتی در وضعیتی که خاموش هستند، همواره مقدار اندکی برق مصرف می کنند. در پاورهای مجهز به مدار Standby با مصرف کنترل شده و مدرن، این میزان به مراتب کمتر است. پاورهای سری ECO در این وضعیت مصرفی کمتر از 0.4W دارند که در نوع خود کم نظیر محسوب می شود.

مطمئن و سازگار

در پاورهای ECO با استفاده از فیلترینگ حساب شده، حامل‌های مضر EMI/RFI به شبکه برق نفوذ نمی‌کنند. این عمل مانع از ایجاد هرگونه اختلال در کارکرد وسایل دیگر می‌شود. پاورهای ECO در برابر جریان هجومی اولیه (Inrush Current) و Spike برق شهری کاملاً محافظت شده‌اند.

عملکرد کم صدا و خنک

در پاورهای ECO سرعت چرخش فن به طور هوشمند دائماً کنترل می‌شود. حاصل آن عملکرد بسیار کم صدا است تا در زمان استفاده از 70 تا 80 درصد ظرفیت اسمی آنها استفاده شود. بنابراین با انتخاب درست توان مورد نیاز خود، می‌توانید از عملکرد تقریباً بی صدا لذت ببرید.

امکان استفاده در دمای 40 درجه

استفاده از قطعات مرغوب، کیفیت ساخت بالا و تلفات انرژی پایین به پاورهای سری ECO این امکان را بخشیده که حتی در دمای محیط 40 درجه سانتی‌گراد 100 درصد قابل استفاده باشند و عملکرد کاملاً پایداری ارائه کنند.

خازن‌های مرغوب SamXon

خازن‌های بکار رفته در یک پاور نقش کلیدی در طول عمر، دقت رگولاسیون، حذف نویز و پایایی آن ایفا می‌کند. در پاورهای ECO گرین در فیلتر ورودی از خازن‌های مرغوب ساخت SamXon با توانایی کار در دمای 85 درجه سانتی‌گراد استفاده می‌شود.