از اينجا عضو شويد
وارد شويد ثبت نام کنيد

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

پایه نگهدارنده مانیتور اوریکو ORICO-HSQ-02 Monitor Holde

وضعيت موجود
قيمت 2180000 تومان
رتبه ي اين کالا: 0.0

 - جنس آلیاژ آلومینیوم + ABC + PC
 - ظرفیت باربری 20 کیلوگرم
 - دارای 4 پد سیلیکونی
 - با کیفیت و زیبا 

تعداد
{{ quantity}}

درباره اين کالا بيشتر بدانيد

پایه نگهدارنده مانیتور اوریکو KT-011202 | ORICO-HSQ-02 Monitor Holde

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر کارها اینترنتی شده و افراد مجبور به استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر هستند. چه بسا در بسیاری از مواقع افراد پس از اتمام کار و پایان روز دچار کمر درد و گردن درد می شوند.

اگر شما هم مدت طولانی با کامپیوتر مشغول به کار هستید بهتر است برای جلوگیری از کمر درد و گردن درد زاویه دید خود را نسبت به مانیتور تنظیم نمایید. با استفاده از پایه نگهدارنده مانیتور اوریکو مدل HSQ-02 سر خود را بالا بیاورید گردن خود را شل کنید زاویه دید خود را بالا ببرید، قفسه سینه و پشت خود را صاف کنید و یک حالت نشستن سالم را شروع کنید.

جنس
پایه نگهدارنده مانیتور اوریکو مدل HSQ-02 ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است. آلیاژ آلومینیوم + ABC + PC، موجب شده تا این پایه تحمل بار 20 کیلوگرم وزن را داشته باشد و پایداری بیشتری را برای شما فراهم می کند.

شرکت اوریکو برای اینکه پایه نگهدارنده مانیتور HSQ-02 محکم روی میز قرار بگیرد و سر نخورد برای یایه های آن 4 پد سیلیکونی طراحی کرده است.

دکستاپ مرتب
پایه نگهدارنده مانیتور اوریکو مدل HSQ-02 علاوه بر اینکه سلامتی شما را تضمین می کند موجب می شود تا میز کارتان همیشه مرتب و خلوت باشد و امکان نگهداری وسایل کوچک برای شما فراهم شود. همچنین این امر باعث تمرکز بیشتر شما و تسریع در روند کارتان میگردد.

راحت برای استفاده
طراحی پایه نگهدارنده مانیتور اوریکو مدل HSQ-02 به گونه ای است استفاده از آن بسیار راحت و ساده است. شما بدون نیاز به خم شدن براحتی می توانید از مانیتور خود استفاده کنید و کیپورد ماوس خود را در زیر آن جای دهید و به مرتب شدن میز خود کمک کنید