از اينجا عضو شويد
وارد شويد ثبت نام کنيد

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

مانیتور سامسونگ 19 اینچ مدل S19A330

وضعيت ناموجود
رتبه ي اين کالا: 0.0

مانیتور تخت

دارای صفحه نمایش مات

دارای پنل TN

تعداد رنگ 16.7 میلیون

اضافه کردن به سبد خريد ادامه خريد

درباره اين کالا بيشتر بدانيد

مانیتور سامسونگ  19 اینچ مدل KT-010617|S19A330

 

 

سال های زیادی است که محصولات شرکت سامسونگ در بازارهای جهانی، پیشرو بوده و هر ساله به قابلیت ها و ویژگی های این محصولات افزوده می‌شود. یکی از محصولات اصلی در بین تولیدات رایانه ای این شرکت مانتیورها هستند که در مدل ها و اندازه های مختلف در بازار موجود خواهند بود. هر کدام از مانتیورهای تولیدی برند سامسونگ ویژگی های منحصر به فرد خاص خود را داشته و کمتر برندی قابلیت رقابت با آن ها را دارد. مشخصات فنی مانیتورها برای کاربران علی الخصوص گیمرها و دیگر دوستداران مشاغل گرافیک اهمیت زیادی دارد، در نتیجه برند سامسونگ همیشه محصولات را به گونه ای طراحی می‌کند تا رضایت همه کاربران را جلب کرده و مانیتورهای وی به صورت کالای شاخص در بازار به فروش برسند. یکی از بهترین انواع مانیتورهای سامسونگ، مانیتور 19 اینچ سامسونگ مدل S19A330 بوده که در ادامه به بیان مشخصات و ویژگی های آن پرداخته خواهد شد. 

اولین موردی که در هنگام خرید مانیتور سامسونگ باید به آن توجه نمود، اندازه مانیتور است. در خرید مانیتور، اندازه و بزرگی آن، اهمیت چندانی ندارد. بهتر است اولویت خرید، کارآمد بودن مانیتور بر اساس نیاز باشد، به طوری که در زمینه کاری و فعالیت مشخص، بهترین نمونه از نمایشگر خریداری شود. از دیگر ویژگی هایی که در حین خرید باید به آن توجه نمود، کارت گرافیک مانیتور است، به گونه ای که توصیه می‌شود نمایشگرها، بر اساس نوع کارت گرافیکشان خریداری شوند. توجه به این ویژگی موجب می‌شود تا نرخ پاسخ دهی به زیر پنج میلی ثانیه برسد. 

نوع کاربری و استفاده از مانیتور نیز در حین خرید بسیار اهمیت دارد. برخی از کاربران ترجیح می‌دهند به جای چند مانیتور کوچک از یک نمایشگر بزرگ استفاده کنند تا شکستگی بین تصاویر را از بین ببرند. این تفکر بسیار صحیح است و کاربرانی که به چند نمایشگر برای انجام کار خود نیاز دارند، بهتر است یک مانیتور بزرگ با قابلیت تقسیم بندی صفحه خریداری نمایند. اسپیکرهای داخلی یک منبع بسیار خوب برای دریافت صدا از کامپیوتر هستند ولی باید توجه داشت که این اسپیکرها، کیفیت نوع خارجی را نداشته و برای رفع نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. در برخی مانیتورها اسپیکر داخلی نیز وجود داشته و برای کاربرانی که نیاز چندانی به صدا ندارند عملکرد خوبی دارد.