از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

پایه خنک کننده تاشو

وضعیت موجود
قیمت 20000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

پایه خنک کننده تاشو با بهترین قیمتهای روز بازار در اختیار شما قرار گرفته است. جهت خرید آنلاین تبدیل پایه خنک کننده تاشو مشخصات و نقد و بررسی مربوطه را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمائید.

 
 

ضمانت اصل بودن کالا

بهترین قیمت روزانه بازار

کنترل کیفی کالا قبل از ارسال

 7 روز ضمانت تعویض کالای معیوب

ارسال سریع به سراسر استان با روش دلخواه شما

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

پایه خنک کننده تاشو | شناسه کالا KT-35664

 
این کول پد جمع و جور و تاشو بسیار کم حجم و سبک می باشد و بخاطر دارا بودن دو فن بی صدا که در هنگام روشن بودن به هیچ وجه صدایی از آنها شنیده نمی شود دارای قدرت خنک کنندگی خوبی هستند.

تمام لپ تاپ ها و نوت بوک ها پس از کمی روشن بودن ، گرم می شوند این گرما را می توان در قسمت زیرین این دستگاهها احساس کرد این گرما تاثیر مستقیمی بر CPU داشته و باعث افت سرعت و کوتاه شدن عمر آن می شود .

راهنمای خرید کالا

 

 خوب تِک تلاش کرده است اطلاعات، مشخصات و تصاویر این کالا بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد ولی وجود مغایرت محتمل میباشد، لذا شما میتواند جهت دریافت اطلاعات دقیقتر به سایت اصلی سازنده کالا مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات ، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمتهای آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت میگردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خوب تک، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای خوب تک محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا میباشد.