از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

برچسب حروف و علائم استاندارد فارسی کیبورد

وضعیت موجود
قیمت 3000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

برچسب حروف و علائم استاندارد فارسی کیبورد با بهترین قیمتهای روز بازار در اختیار شما قرار گرفته است. جهت خرید آنلاین برچسب حروف و علائم استاندارد فارسی کیبورد مشخصات و نقد و بررسی مربوطه را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمائید.

 
 

ضمانت اصل بودن کالا

بهترین قیمت روزانه بازار

کنترل کیفی کالا قبل از ارسال

 7 روز ضمانت تعویض کالای معیوب

ارسال سریع به سراسر استان با روش دلخواه شما

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

برچسب حروف و علائم استاندارد فارسی کیبورد | شناسه کالا 35565


برچسب حروف فارسی کیبورد برای انواع کیبورد های لپ تاپ و پی سی قابل استفاده است این برچسب بی رنگ و شفاف است و حروف روی آن به رنگ سفید است و برای کیبورد های سیاه رنگ مناسب خواهد بود

 

 

راهنمای خرید کالا

 

 خوب تِک تلاش کرده است اطلاعات، مشخصات و تصاویر این کالا بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد ولی وجود مغایرت محتمل میباشد، لذا شما میتواند جهت دریافت اطلاعات دقیقتر به سایت اصلی سازنده کالا مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات ، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمتهای آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت میگردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خوب تک، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای خوب تک محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا میباشد.