از اينجا عضو شويد
وارد شويد ثبت نام کنيد

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

قفل لپ تاپ | شناسه کالا KT-25916

وضعيت موجود
قيمت 30000 تومان
رتبه ي اين کالا: 0.0

قفل لپ تاپ با بهترین قیمت های روز بازار در اختیار شما قرار گرفته است. جهت خرید  این کالا مشخصات و نقد و بررسی مربوطه را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمائید.

 
 

ضمانت اصل بودن کالا

بهترین قیمت روزانه بازار

کنترل کیفی کالا قبل از ارسال

ارسال سریع به سراسر استان با روش دلخواه شما

تعداد
{{ quantity}}

درباره اين کالا بيشتر بدانيد

قفل لپ تاپ | شناسه کالا KT-25916

 

اگر در لپ تاپ خود اطلاعات شخصی دارید و از لپ تاپ خود در اماکن عمومی زیاد استفاده میکنید، باید لپ تاب را از دست دزدان حفظ کنید . تا حالا اسم قفل لپ تاپ به گوش هایتان خورده است . قفل لپ تاپ وسیله مورد نیاز همه لپ تاپ ها است که موقع خرید لپ تاپ ان را هم باید بخرید.

اگر این قفل را تهیه نکرده اید ، می توانید در فروشگاه ما سفارش داده و در کم ترین وقت ممکن به دستتان برسد . قفل لپ تاپ از سیمی فلزی مفتولی و بسیار قوی درست شده است که اگر ان را ببندید دیگر امکان ندارد پاره شود یا باز شود ( بدون کلید ) پس وسیله ای است مورد نیاز.

 اماکن عمومی که بیشتر در معرض دزده شدن لب تاپ قرار دارد میتوانید این قفل هار ا استفاده کنید  و حتی می توانید لپ تاپ را با این وسیله قفل و ساعت ها تنها بزارید  با اطمینان کامل به کار های خود برسید .  این قفل دارای 2 کلید مجزا است که فقط با ان ها میشود این قفل را باز کرد . قفل لپ تاپ عمر ضروری است که شما باید ان را تهیه کنید و در همه اوقاط بدرد شما میخورد .  این قفل با اتصالی قوی به لپ تاپ شما را نگه میدارد و حتی شما نیتوانید با سیم لپ تاپ را روی هوا نگه دارید و هیچ اتفاقی نمی افتد . پس ما به شما پیشنهاد می دهیم که این قفل را سریع تر تهیه کنید.

راهنمای خرید کالا

 
  

 خوب تِک تلاش کرده است اطلاعات، مشخصات و تصاویر این کالا بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد ولی وجود مغایرت محتمل میباشد، لذا شما میتواند جهت دریافت اطلاعات دقیقتر به سایت اصلی سازنده کالا مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات ، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمتهای آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت میگردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خوب تک، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای خوب تک محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا میباشد.