از اينجا عضو شويد
وارد شويد ثبت نام کنيد

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

محافظ چند راهی برق اودانا سری الماسان مدل X-8300-3m سفید

وضعيت ناموجود
رتبه ي اين کالا: 0.0

محافظ چند راهی برق الماسان   مدل  X-8300-3m  با بهترین قیمتهای روز بازار در اختیار شما قرار گرفته است. جهت خرید آنلاین محافظ چند راهی برق الماسان   مدل  X-8300-3m مشخصات و نقد و بررسی مربوطه را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمائید.

 
 

ضمانت اصل بودن کالا

بهترین قیمت روزانه بازار

کنترل کیفی کالا قبل از ارسال

 7 روز ضمانت تعویض کالای معیوب

ارسال سریع به سراسر استان با روش دلخواه شما

اضافه کردن به سبد خريد ادامه خريد

درباره اين کالا بيشتر بدانيد

محافظ چند راهی برق الماسان   مدل  X-8300-3m سفید

 

این محصول مدل جدید و دقیقی از محافظ ولتاژ برق برای لوازم خانگی شماست.

اکثر دستگاههای برقی مثل لوازم صوتی و تصویری،کامپیوتر،اسکنر،اسپیکر و ... به نوسانات شدید ولتاژ حساس هستند و با توجه به هزینه زیاد تعمیر و یا غیر قابل تعمیر بودن این وسایل ارزشمند در اثر نوسان ولتاژ این محصول اواز خانگی شما را در مقابل این گونه خسارات پر اتفاق ایمن می کند.

چنانچه به دلیل بار زیاد مشترکین در شبکه یا اتصال مجدد به شبکه برق بعد از خاموشی و دلایل دیگر ولتاژ از 175 ولت کمتر شود و یا در صورت کاهش بیش از حد بار مصرف کنندگان یا دلایل دیگر ولتاژ برق از 245 ولت بیشتر شود این محافظ اتصال برق با ولتاز حطرناک را از وسایل شما قطع میکند و بعد از زمان 30 الی 90 ثانیه در صورت عادی شدن ولتاژ اتصال برق را برقرار میکند.

جهت اطمینان از سالم بودن مدار الکترونیکی این محصول و حفاظت صحیح آن از ولتاژ:

  • در هنگام خطرناک بودن ولتاژ چراغ زرد رنگ به صورت سریع چشمک میزند.ودر هنگام تاخیر زمانی 30 الی 90 ثانیه ای تا اتصال مجدد ولتاژ به پریزها این چراغ زرد رنگ روشن میماند.
  • چراغ قرمز رنگ علامت ولتاژ خطرناک و قطع اتصال برق از پریزهاست.
  • چراغ زرد رنگ درهنگام عادی بودن ولتاژ خاموش میشود.

شما میتوانید لوازم خانگی را تا حداکثر بار 2 کیلو وات به پریزهای این محافظ اتصال دهید.

 

راهنمای خرید کالا

 
  

 خوب تِک تلاش کرده است اطلاعات، مشخصات و تصاویر این کالا بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد ولی وجود مغایرت محتمل میباشد، لذا شما میتواند جهت دریافت اطلاعات دقیقتر به سایت اصلی سازنده کالا مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات ، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمتهای آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت میگردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خوب تک، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای خوب تک محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا میباشد.