از اينجا عضو شويد
وارد شويد ثبت نام کنيد

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

اسپری خشک ناهید

وضعيت موجود
قيمت 20000 تومان
رتبه ي اين کالا: 0.0

اسپری خشک ناهید با بهترین قیمتهای روز بازار در اختیار شما قرار گرفته است. جهت خرید آنلاین اسپری خشک ناهید  مشخصات و نقد و بررسی مربوطه را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمائید.

 
 

ضمانت اصل بودن کالا

بهترین قیمت روزانه بازار

کنترل کیفی کالا قبل از ارسال

 7 روز ضمانت تعویض کالای معیوب

ارسال سریع به سراسر استان با روش دلخواه شما

تعداد
{{ quantity}}

درباره اين کالا بيشتر بدانيد

اسپری خشک ناهید | شناسه کالا KT-35651

 

 پاک کننده چند منظوره بسیار موثر و درجه یک که اثر منفی بر قطعات نمیگذارد.فرمولاسیون حلال به گونه ای است که به پاک کردن وزدودن گرد و غبار،رسوب ها،لکه های چربی از قطعات الکترونیکی کمک می کنند.

موارد استفاده: پاک کننده قطعات با جنس پلاستیک های حساس سوئیچ ها،رله ها،خازن های برد های الکترونیکی و کنتاکت ها.چربی زدایی دکمه های تلفن و هدهای مغناطیسی و سنسور ها.پاک کننده رسوبات و چربی های سخت شده روی ریبون دستگاه های چاپگر.پاک کننده بقایای چربی لحیم کاری و مواد روغنی که مانع کار موتور ها و تجهیزات حساس الکترونیکی می شود.

راهنمای خرید کالا

 

 خوب تِک تلاش کرده است اطلاعات، مشخصات و تصاویر این کالا بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد ولی وجود مغایرت محتمل میباشد، لذا شما میتواند جهت دریافت اطلاعات دقیقتر به سایت اصلی سازنده کالا مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

با توجه به اینکه تمامی اطلاعات ، تصاویر و مشخصات کالاها به همراه قیمتهای آنها در سایت توسط نیروی انسانی ثبت میگردند لذا احتمال اشکال وجود دارد. در صورت وجود هرگونه اشکال در درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خوب تک، حق بی اثر نمودن سفارش و یا خرید انجام شده برای خوب تک محفوظ بوده و در صورت وجود مغایرت در مشخصات کالاها مرجع مورد استناد سایت اصلی تولید کننده کالا میباشد.