از اينجا عضو شويد
وارد شويد ثبت نام کنيد

فروشگاه اینترنتی خوب تِک فروشگاه اینترنتی خوب تِک

ثبت نام

دستگاه دمنده و مکنده انزو مدل B-46 ا Enzo B-46 Blower

وضعيت موجود
قيمت 700000 تومان
رتبه ي اين کالا: 0.0

ولتاژ : 220 ولت

قدرت موتور : 600 وات

قابلیت کنترل سرعت : ندارد

 

قفل سوییچ : دارد

تعداد
{{ quantity}}

درباره اين کالا بيشتر بدانيد

دستگاه دمنده و مکنده انزو مدل B-46 ا KT-010551|Enzo B-46 Blower

 

دستگاه دمنده و مکنده یا بلوور (Blower) وسیله ای کاربردی برای محل کار و یا منزل شماست. قدرت دمندگی و مکندگی مناسب آن موجب کارایی بیشتر این محصول برای دفع یا جذب مواد و یا ذرات شده است. امروزه انواع مختلفی از بلوور ها از کمپانی های مختلف تولید و وارد بازار شده اند، اما بی شک یکی از بهترین مدل ها، دمنده و مکنده انزو مدل Enzo B-46 است که در ادامه بیشتر با این محصول و روش خرید و مشخصات دمنده و مکنده (بلوور) Enzo B-46 آشنا خواهید شد:

خرید بلوور 600 وات انزو مدل B-46

این دستگاه با داشتن دو حالت دمنده و مکنده کارایی زیادی دارد. کیفیت بالا و قیمت پایین نسبت به کیفیت از دلایلی است که این بلوور طرفدار های بسیاری پیدا کرده است. یک کیسه غبار، موتور دستگاه و یک لوله از محتویات جعبه این محصول می باشد، که می توانید لوله آن را به سر دمنده و یا مکنده دستگاه متصل و به آسانی استفاده کنید. از ویژگی های مهم دیگر این بلوور، وزن کم و سبکی آن است که هنگام استفاده موجب خستگی شما نمی شود. همچنین شکل فیزیکی و رنگ جذاب دستگاه، باعث زیبایی آن شده است.

مشخصات دمنده و مکنده (بلوور) Enzo B-46

کاربرد های متعدد این دستگاه موجب استفاده آن در منزل، محل کار و حتی خودرو شده است. یک نانوا می خواهد در نانوایی سپوس های نان را یکجا کند، یک مغازه دار می خواهد هرروز جلوی مغازه اش را تمیز کرده و برگ ها و زباله ها را دور کند و یا محصولات فروشگاهش را گردگیری کند، پاک کردن گرد و غبار از صندلی ماشین، مبل منزل و یا میز کار، تمیز کردن ذرات زباله کوچک روی زمین و جمع کردن آنها با کیسه غبار، دور کردن ذرات و خاک از جمله کاربرد های این دستگاه است و مهم بودن وجود این دستگاه در منزل یا محل کار را نشان می دهد. البته قدرت دمندگی آن نسبت به مکندگی بسیار بیشتر است و نباید از قدرت مکندگی آن انتظار توانایی جارو برقی را داشته باشیم، ولی قدرت قابل قبولی دارد و می توان روی مکندگی آن حساب کرد.

دمنده و مکنده انزو مدل Enzo B-46

بلوور های مختلفی وجود دارند اما به طور کلی خرید بلوور 600 وات انزو مدل B-46 به صرفه بوده و پس از خرید حتما مزیت های این محصول را لمس خواهید کرد. دمنده و مکنده (بلوور) Enzo B-46 با طراحی زیبا و کارایی بالایش انتخاب خوبی نسبت به بقیه دمنده و مکنده ها برای شماست. برای آشنایی بیشتر این محصول و آشنایی با روش استفاده آن، ویدئو زیر را تماشا کنید